AcilHAT: +90 543 839 52 05 Mail: gulsenbozdemir@yahoo.com
Tags:

Bildiğiniz gibi tercüme türleri sözlü ve yazılı olarak ikiye ayrılmaktadır. Tercüme sektörünün bir diğer kolu olan yazılı tercüme alanında aradığınız uygun fiyatlı çözümler NERİS ile şimdi sizlerle buluşuyor. Teknik yazılı sözlü hukuki gibi birçok yazılı tercüme çeşidi için özel olarak geliştirmiş olduğumuz çözümler ile sizlere sürekli olarak hizmetler sunmaya devam etmekteyiz. Şirketinize özel çözümler ile en kaliteli yazılı tercüme hizmeti en uygun, refakatçi fiyatlar ile alabileceğiniz firmamıza ulaşmadan tercüme hizmeti almayın. Şirketiniz için optimum mali çözümler ile en hesaplı tercüme hizmetlerini sunan NERİS rekabetçi ve yenilikçi anlayışı ile bu alanda sürekli olarak sizlere hizmetler sunmaya devam ediyor. Kaliteli tercüme konusunda uzman tercüman kadromuz, günün her saatinde an uygun çözümleri sizlere sunabilmek için sürekli olarak çalışmaya devam ediyorlar. 7/24 tercüme hizmeti alabilecek olduğunuz firmamız sunmakta olduğu ekonomik çözümlerin yanı sıra, yazılı tercüme alanında kaliteli hizmet anlayışı ile de rakiplerinden farklılığını ortaya koymaya devam etmektedir.

Şirketiniz için en uygun fiyatlı, hızlı ve kaliteli tercüme hizmetini sunan firmamız bu alanda sunmakta olduğu çözümler ile optimum hizmeti sizlere sunmaktadır. Bu alanda hizmet sunmakta olduğumuz şirket ve firmalardan almış olduğumuz güven ile yolumuza devam etmekte ve her geçen gün daha kaliteli tercümeleri ortaya koyabilmek için sürekli olarak çalışmaya devam etmekteyiz.

Yazılı çeviri konusunda günün her saati fiyat teklifi alabilecek olduğunuz destek merkezimiz ile de sürekli olarak hizmetinizde olan firmamıza hakkında daha fazla bilgi almak için bizlere hemen ulaşın!

Arapça
17 TL/1000 karakter
Uzman Personel
Kaliteli Hizmet
Hızlı Teslimat
Sadece 17  TL!
Rusça
17 TL/1000 karakter
Uzman Personel
Kaliteli Hizmet
Hızlı Teslimat
Sadece 17 TL!
Almanca
11 TL/1000 karakter
Uzman Personel
Kaliteli Hizmet
Hızlı Teslimat
Sadece 11 TL!
İngilizce
10 TL/1000 karakter
Uzman Personel
Kaliteli Hizmet
Hızlı Teslimat
Sadece 10 TL!